pco

Novinkou mezi službami je unikátní systém sledování a střežení vozidel. Obě služby je možné odebírat jak společně tak každou samostatně. Pro naše zákazníky, kterým poskytujeme ostrahu objektu prostřednictvím PCO máme připravena výrazná zvýhodnění.

 

Sledování vlastních vozidel

Pomáhá k snadnému řízení a kontrole vozidlového parku. Uživatelé služby získávají on-line informace o poloze a stavu registrovaných vozidel. Úspora na nákladech správy vozidlové flotily činí průměrně 20 %.

Snadný přístup uživatelů k datům

Díky použité technologii přístupu přes internetový prohlížeč získáte informace o svých vozidlech kdekoliv na světě.

Export dat do knihy jízd

Uložená data o pohybu vozidel se snadno importují do knihy jízd.

Nízké pořizovací náklady

Vzhledem nezvolené technologii internetového přístupu nemusíte investovat do nákupu aplikace, nepotřebujete IT specialisty, neplatíte pořízení ani aktualizaci mapových podkladů.

Nízké provozní náklady

Poplatky za službu jsou plně kryty z úspor nákladů správy vozidlového parku.

Vozidlová sada služby sledování

Základ sady tvoří vozidlová jednotka NCL 03, vybavená GPS přijímačem a GPRS modemem. Dále je součástí sestava na bázi Dallas čipů, přepínač typu jízdy, záložní zdroj a příslušné kabelové svazky. Sadu lze instalovat ve středisku technické podpory nebo i vlastními silami uživatele.

Shrnutí výhod

- přístup k aplikaci přes internetový prohlížeč
- propracovaná strategie přístupových práv
- okamžitá poloha a stav vozidla
- zobrazení historie jízd a stavů vozidla
- animace jízdy
- identifikace řidiče a typu jízdy (soukromá/služební)
- export dat do knihy jízd
- připojením PDA nebo notebooku s navigačním softwarem lze získat navigaci

 

Sledování vozidel

od 200 Kč

Konec nepovoleným jízdám! Náš systém sledování vozidel ONI se vyznačuje jednoduchou obsluhou, přístupem k datům pomocí internetu prakticky odkudkoliv. Knihu jízd a přehledné statistické výkazy můžete snadno zpracovat v bezplatně dodávané aplikaci Kniha jízd SPZ 2008. Navíc nabízíme non-stop podporu naším dispečinkem, kterou lze využít pro navigaci či lokalizaci vozidla. To vše za příjemných cenových podmínek a s možností nezávazného a bezplatného vyzkoušení.

Střežení vozidel

Je unikátním řešením pro ostrahu a následné dohledání napadených vozidel zejména díky zdvojenému přenosu poplachových zpráv z vozidel, rádiovému dohledávání a největšímu počtu výjezdových vozidel v ČR, umožňujícímu rychlou reakci na napadení. Veškeré informace o prováděných zásazích jsou uživatelům služby střežení okamžitě k dispozici prostřednictvím internetového přístupu. Vozidlové sady jsou instalovány skrytě výhradně v certifikovaných střediscích technické podpory. Jsou kompatibilní na všechny typy vozidel. Na vozidla uživatelů služby střežení poskytují pojišťovny slevy na pojistném v rozmezí 20-40 % z ceny pojistky.

STŘEŽENÍ VOZIDEL

od 450 Kč 
Konec krádežím aut! Disponujeme nejpočetnější zásahovou skupinou na území ČR čítající 49 bezpečnostních agentur a přes 150 zásahových vozidel! V extrémně rychlých časech jsme schopni lokalizovat a fyzicky zajistit Vaše vozy. Náš systém střežení vozidel je odolný vůči zarušení signálu GSM, dokážeme rádiově dohledávat odcizené automobily, služba je funkční i v zahraničí.

Proč SMOOS ?

  • Působíme již 22 let
  • Máme nejmodernější vybavení
  • Profesionální přístup
  • Stovky spokojených zákazníku
  • Záruka špičkových služeb

Kontaktujte nás

SMOOS s r.o.
Radniční 436
753 01 Hranice

T: +420 777 745 133
E: smoos@smoos.cz

IČ: 26833247
DIČ: CZ26833247

mapa kontakt

hotline
581 607 123