pco

V Hranickém regionu jsme jedinou firmou, která poskytuje kompletní služby při ostraze objektů. Jsme schopni zabezpečit fyzickou ostrahu Vámi zvoleného objektu libovolným počtem strážných, kteří jsou v nepřetržitém spojení s operačním střediskem. V případě mimořádné události jsou ihned vyslány vlastní zásahové jednotky SMOOS, a dle potřeby vyrozuměna Policie ČR příp. Městská policie, se kterými jsme v úzkém kontaktu (spolupráce při snižování kriminality v regionu).

Strážní jsou na všech objektech vybaveni všemi potřebnými osobními ochrannými pracovními prostředky, které jsou nezbytné pro bezpečný a kvalitní výkon strážní služby.
Naše bezpečnostní agentura zajišťuje také ostrahu objektů napojením na rádiotelefonní pult centralizované ochrany, na kterém je připojeno cca 250 objektů. Systém je využíván k ostraze objektů zabezpečených elektronickou zabezpečovací signalizací (vhodné pro vnitřní prostory).

Vzhledem k charakteru činností, ve kterém SMOOS s.r.o. podniká, nepovažujeme za seriózní zveřejňovat údaje o konkrétních zákaznících.

V případě Vašeho zájmu o konkrétní reference nás prosím kontaktuje.

Proč SMOOS ?

  • Působíme již 22 let
  • Máme nejmodernější vybavení
  • Profesionální přístup
  • Stovky spokojených zákazníku
  • Záruka špičkových služeb

Kontaktujte nás

SMOOS s r.o.
Radniční 436
753 01 Hranice

T: +420 777 745 133
E: smoos@smoos.cz

IČ: 26833247
DIČ: CZ26833247

mapa kontakt

hotline
581 607 123